Kanapių aliejus

Kanapių aliejus

8.5015.50

Kanapių sėklų aliejus yra žalsvo atspalvio, riešutus primenančio švelnaus skonio. Juo drąsiai gardinkite mėgstamas salotas, padažus, naudokite gaminant įvairias užtepėles ir užkandžius, pagardinkite mėgstamas vaisių ir daržovių sultis, košes bei trintas sriubas ar tiesiog gerkite po šaukštą kas rytą prieš pusryčius.

 

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Pasidalinti

Aprašymas

Šalto spaudimo, nerafinuotą kanapių sėklų aliejų spaudžiame iš savo ūkyje užaugintų kanapių sėklų. Aliejui leidžiame natūraliai nusėsti nuosėdoms ir tik tuomet jį pilstome į stiklinę tarą. Todėl gali pasitaikyti natūralių nuosėdų.

Šis aliejus turtingas žmogaus organizmui reikalingais:

Vitaminais: A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E.

Riebiosiomis rūgštimis: Omega-6 ir Omega-3 rūgščių santykis aliejuje yra 3:1 (tinkamiausias žmogaus organizmui).

Baltymais ir mineralais: Baltymai, kurių itin didelis kiekis randamas kanapių sėklų aliejuje, yra būtini tinkamam ląstelių ir raumenų formavimuisi, o tai lemia mūsų jėgą ir ištvermę.

Chlorofilu: aliejus turi žalsvą atspalvį. Chlorofilas stabdo piktybinių navikų vystymąsi žmogaus organizme.

Mikroelementais: Aliejaus sudėtyje gausu Mg, Ca, Fe, Zn ir kitų mikroelementų. Dėka šių mikroelementų mes puoselėjame grožį, geriname virškinimą, stipriname kaulus, turime sveikus dantis, geriname širdies veiklą, palaikome pastovų kraujospūdį, mažiname cholesterolį, gliukozės kiekį, dirglumą, stresą, apsaugome odą nuo ligų ( strijos, egzema, žaizdelės, sausos pėdos…), išlaikome hormonų pusiausvyrą, kovojame su vėžinėmis ląstelėmis ir lengviau metame svorį.

Papildoma informacija

Talpa

250 ml., 500 ml.

Dijo ūkis - šalto spaudimo aliejus, sėklos, miltai, arbata - pagaminta Lietuvoje
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis kol kas tuščiasAtgal į parduotuvę