Sveiki, norėčiau prisistatyti ir trumpai papasakoti, kas Mes esame ir kaip atsiradome.

Mes esame natūralaus, nerafinuoto, šalto spaudimo aliejaus gamintojai “Dijo ūkis“. Mūsų aliejinė įkurdinta nedideliame Daugėlaičių kaime, Radviliškio rajone. Čia pat ir ūkininkaujame šeimos ūkyje, kuris puoselėjamas ir sėkmingai perleidžiamas iš kartos į kartą.

Apie šalto spaudimo aliejaus naudą buvau girdėjusi ne kartą, kadangi patys auginame įvairias kultūras(kanapes, linų sėmenis, rapsą, moliūgus, garstyčias ir t.t….), sugalvojome nusipirkti aliejaus spaudimo presą ir dėl savęs pasigaminti šviežio ir skanaus aliejaus. Taip po truputį pradėjome spausti kanapių ir rapsų šalto spaudimo aliejus savo šeimynai, vėliau ir giminėms, draugams. Mūsų gaminamo aliejaus poreikis vis didėjo, tad nusprendėme, kad atėjo laikas įsirengti ir atidaryti aliejinę.

Kolkas aliejus spaudžiame iš linų sėmenų, kanapių, rapsų, moliūgų, margainio ir garstyčių sėklų. Aliejus fasuojame į tamsaus stiklo buteliukus, kad būtų apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Natūralumas mums labai svarbus. Drąsiai galime teigti, kad mūsų spaudžiami aliejai yra natūralūs, nerafinuoti ir niekaip kitaip neapdoroti – išspaudus aliejų iš sėklų kantriai laukiame keletą parų (priklausomai nuo aliejaus rūšies), kol aliejaus nuosėdos nusistovės ir jis bus pasiruošęs išpilstymui į buteliukus. Todėl kartais buteliuke ant dugno galite pamatyti šiek tiek nuosėdų. Pavarčius buteliuką – pasimato mažas nuosėdų debesėlis, normalu, kadangi tai parodo, kad aliejus tikrai nėra filtruojamas, tad skonis ir aromatas išlieka natūralus ir išskirtinis savo rūšiai.

Kalbant apie galiojimo terminą, tai jis svyruoja nuo 3 iki 12 mėnesių, kuo šviežesnis aliejus, tuo jis sodriau kvepia, turtingesnio skonio, aromato ir spalvos. Trumpiausią galiojimo terminą iš mūsų turimų aliejų turi linų sėmenų aliejus – tik 3 mėnesiai, o jį pradarius rekomenduojame laikyti šaldytuve ( dar geriau šaldymo kameroje) ir suvartoti per 4 savaites, jei aliejus pasidaro kartus, tuomet jis nebėra tinkamas vartojimui. Todėl linų sėmenų aliejų spaudžiame tik Jums užsakius, kad Jūsų namus pasiektų šviežias, skanus ir sveikas aliejus. Kiti mūsų spaudžiami aliejai galioja nuo 6 iki 12 mėnesių, o pradarius buteliukus suvartojimo terminas yra iki 3 mėnesių, pradarius rekomenduojame aliejų laikyti šaldytuve.

Visos žaliavos “Dijo ūkis“ aliejaus gamybai yra užaugintos Lietuvoje. Kuo daugiau žaliavų stengiamės užauginti savo ūkyje. Todėl pradėjome auginti ir aliejinius moliūgus, nes jų sėklų užaugintų Lietuvoje rasti nepavyko. Užaugintą derlių visada atrenkame tik iš pačių gražiausių ir geriausių laukų. Tuomet patentuotoje laboratorijoje atliekame sėklų tyrimus tam, kad išlaikytume stabiliai aukštą produkcijos kokybę. Taip pradedame spausti skanų ir sveiką aliejų Jūsų ir Mūsų artimiesiems. Mūsų gamyboje yra laikomasi RVASVT kokybės programos. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto tvarkymo subjektų sąraše mūsų atpažinimo numeris 710000985.

Dėkojame visiems jau esamiems Mūsų klientams. Ačiū už Jūsų gražius atsiliepimus, smagu, kad vis grįžtate pas mus – vadinasi einame tinkamu keliu. Tikimės, kad Jūs ir Jūsų artimieji su lig kiekvienu šviežio aliejaus lašu, tapsite sveikesni ir stipresni.

Būsime laimingi, jei ir Jūs tapsite Mūsų produkcijos klientais.

 

Su meile,

„Dijo ūkis”

Dijo ūkis - šalto spaudimo aliejus, sėklos, miltai, arbata - pagaminta Lietuvoje
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis kol kas tuščiasAtgal į parduotuvę