Partneriams

Dijo ūkis – tai jauna įmonė atsidariusi aliejaus spaudyklą Daugėlaičių kaime, Radviliškio rajone. Mūsų spaudžiami šalto spaudimo aliejai yra natūralūs ir niekaip neapdorojami nei rafinuojami, nei filtruojami. Siekiame, kad mūsų pirkėjus visada pasiektų tik šviežiausi ir aukščiausios kokybės produktai, kuriuose gausu vitaminų ir naudingųjų medžiagų, todėl šalto spaudimo metu temperatūra nepakyla aukščiau nei 40°C.

Produkcijai reikalingas žaliavas užsiauginame savo ūkyje Daugėlaičių apylinkėse, o kas neauga mūsų ūkyje – perkame iš kitų Lietuvos ūkininkų. Visas žaliavas periodiškai tiriame laboratorijoje, kad mūsų produkcija atitiktų visus reikalavimus ir galėtume klientui užtikrinti maksimalią kokybę, o mūsų gaminami produktai būtų tik aukščiausios maistingumo klasės.  Visus savo aliejus išpilstome į tamsaus stiklo tarą, siekdami užtikrinti, kad jų nepaveiktų jokie aplinkos veiksniai.

Ieškome partnerių, kuriems galėtume tiekti savo gaminamą produkciją. Jei Jūs esate sveiko maisto parduotuvė, prekybos tinklas, prekyvietė ar restoranas ir Jus domina mūsų gaminami produktai – susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@dijoukis.lt arba telefonu +37062881127

Taip pat teikiame aliejaus spaudimo paslaugą. Jei turite savo sėklų ir norite iš jų pasigaminti šalto spaudimo aliejaus – drąsiai kreipkitės į mus. Mes išspausime Jums aliejų ir išpilstysime į turimą stiklinę tarą, arba į Jūsų pageidaujamą. Spaudimo kaina priklauso nuo žaliavos ir jos kiekio. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis.

Dijo ūkis - šalto spaudimo aliejus, sėklos, miltai, arbata - pagaminta Lietuvoje
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis kol kas tuščiasAtgal į parduotuvę